برزنت ترانزیتی

پارچه کانتینری

 پارچه کانتینری جهت روکش و چادر کانتینری کاربرد دارد. به طور معمول برای روکش کامیون و تریلی از پارچه های مقاوم و ضد آب از برزنت کانتینری استفاده میشود. این نوع محصولات به صورت ۱ رو، ۲ رو به بازار عرضه میشوند . بر حسب مقاومت مورد نیاز میتوان از انواع پارچه کانتینری و پارچه ترانزیتی استفاده کرد.

ویژگی های پارچه کانتینری یکی از دلایل اصلی استفاده از پارچه برای روکش کانتینری وزن سبک آن است. وسایل نقلیه سنگین به دلیل جابه جایی بار امکان استفاده از روکش های سنگین فلزی را ندارند به همین دلیل پارچه های برزنتی مستحکم برای روکش بار در بین افرادی که در حوزه حمل بار فعالیت دارند بسیار محبوب می باشد.

همانطور که میدانید ضد آب بودن یکی از خاصیت های اصلی پارچه ها برزنتی میباشد . جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب باران به داخل از ویژگی های اصلی مشمع های کانتینری می باشد. یک ویژگی مهم دیگر کند سوز بودن آنهاست. این پارچه ها به عنوان پوشش های خود خاموش شونده شناخته شده اند. مقاومت در برابر اشعه یو وی از یکدیگر ویژگی ها چادر کانتینری می باشد.

کاربرد

علاوه بر حمل بار جاده ای از پارچه کانتینری میتوان در کشتیرانی ، حمل و نقل ریلی و حمل بار با قطار و به عنوان روکش بار در صنایع مختلف مانند کشاورزی و دامپروری استفاده کرد بنابراین کاربرد پارچه های ترانزیتی تنها محدود به حمل بار در جاده ها نیست. در واقع از پارچه های برزنتی میتوان در بسیاری از صنایع استفاده کرد: چتر و سایبان – چادر های مسافرتی و کمپینگ روکش استخر های روباز – سایبان مغازه و فروشگاه

مشمع

مشخصات فنی:

نام تجاری:مشها ، پارچه ترانزیتی یا پارچه کانتینری ، مشمع یک رو

نام صنعتی برزنت پلی استر با روکش مواد

مشخصات پارچه جودان با روکش pVC

عرض: ۱۵۰ و ۲۰۰ و ۲۵۰ و ۳۰۰ سانتی متر

بسته بندی : رول ۲۸ متری

وزن: ۷۰۰ الي ۸۰۰ گرم

مقاومت در برابر آب: ۱۰۰ درصد ضد آب

تکمیل :یک طرف pvc(یک رو)، دوطرف pvc(دو رو)

رنگ: آبی – طوسی – نارنجی قرمز-سبز- سفید – زرد – مشکی – خاکی – فسفری – نیلی-صورتی

مصارف:انواع کاور ضدآب چادر – سایبان – پوشش مواد- روکش کالا- کاور کولر آبی – رابط بین کولر و کانال – دیوار غرفه – نمایشگاه – چتر – پوشش فضای باز و …