اخبار

پارچه کانتینری

پارچه کانتینری

پارچه کانتینری جهت روکش و چادر کانتینری کاربرد دارد. به طور معمول برای روکش کامیون و تریلی از پارچه های مقاوم و ضد آب از برزنت کانتینری استفاده می شود. این نوع محصولات به صورت ۱ لایه ، ۲ لایه و ۳ لایه به بازار عرضه می شوند. بر حسب مقاومت مورد نیاز می توان از انواع پارچه کانتینری و پارچه ترانزیتی استفاده کرد.

ویژگی های پارچه کانتینری

یکی از دلایل اصلی استفاده از پارچه برای روکش کانتینری ، وزن سبک آن است. وسایل نقلیه سنگین به دلیل جابه جایی بار امکان استفاده از روکش های سنگین فلزی را ندارند. به همین دلیل پارچه های برزنتی مستحکم برای روکش بار در بین افرادی که در حوزه حمل بار فعالیت دارند، بسیار محبوب می باشد.

همانطور که می دانید ضد آب بودن یکی از خاصیت های اصلی پارچه ها برزنتی می باشد. جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب باران به داخل از ویژگی های اصلی مشمع های کانتینری می باشد. یک ویژگی مهم دیگر غیر قابل اشتعال بودن یا نسوز بودن آنهاست. این پارچه ها به عنوان پوشش های خود خاموش شونده شناخته شده اند. مقاومت در برابر اشعه یو وی از دیگر ویژگی ها چادر کانتینری می باشد.

کاربرد پارچه برزنت کانتینری

علاوه بر حمل بار جاده ای از پارچه کانتینری می توان در کشتیرانی، حمل و نقل ریلی و حمل بار با قطار و به عنوان روکش بار در صنایع مختلف مانند کشاورزی و دامپروری استفاده کرد. بنابراین کاربرد پارچه های ترانزیتی تنها محدود به حمل بار در جاده ها نیست. در واقع از پارچه های برزنتی می توان در بسیاری از صنایع استفاده کرد:

  • چتر و سایبان
  • چادر های مسافرتی و کمپینگ
  • روکش استخر های روباز
  • سایبان مغازه و فروشگاه

 

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان


× چگونه می توانم کمکتان کنم ؟