اخبار

پارچه ضد آب چادر ماشین ضد سرقت

چادر ماشین ضد سرقت | جنس پارچه چادر ماشین

چادر ماشین ضد سرقت

معمولا خودرو هایی که در پارکینگ های با سقف پوشیده پارک نمی شونند، بعد از مدتی بدلیل شرایط جوی هوا، درصد بالایی از نور آفتاب و آسیب های فیزیکی و غیره بدنه آنها دچار آسیب دیدگی های جزئی و حتی بسیار شدید می شود. بهترین راه محافظت از خودرو در برابر عوامل محیطی و فیزیکی، استفاده از چادر ماشین است. چادر ماشین یک گزینه بسیار کارآمد و با هزینه بسیار کم معمولا از ۵۰ الی ۲۰۰ تومان می باشد. با این حال سرقت چادر های ماشین نیز یکی به یکی از چالش های افراد تبدیل شده. چادر ماشین ضد سرقت یکی از مدل های چادر ماشین است که هم خیال شمارا در مورد سرقت چادر راحت کرده و هم می تواند یک انتخاب مناسب برای حفاظت از خودرو شما باشد. انتخاب چادر مناسب با مدل خودرو، میتواند از درصد بالایی از هر گونه آسیب به بدنه خودرو جلوگیری کنید.

انواع چادر ماشین

بطور کلی سه مدل چادر ماشین و یا پوشش برای خودرو ها وجود دارد که هر یک دارای ویژگی ها و مزیت هایی می باشد:

  • Universal

این گروه از چادر ماشین، ارزان ترین مدل از چادرهای ماشین است و میتواند برای هر نوع خودرویی در کلاس خودش استفاده شود.

  • Semi-Fitted

این گروه از چادر ماشین تا حدودی با قالب بدنه خودروهای مخصوص به خود سازگاری دارد.

  • Custom

این مدل گران ترین نوع از چادر ماشین است که برای هر مدل خودرو بصورت مخصوص طراحی شده است.

کاور و چادر ماشین و پارچه نانو ضد آب

راهنمای خرید چادر ماشین

همانطور که گفته شد، انواع چادر ماشین در سه گروه Universal ،Semi-Fitted و Custom دسته بندی می شوند. هرکدام از این دسته بندی ها دارای تنوع محصولا بالایی می باشد و شما نسبت به نیاز و بودجه خود میتوانید هرکدام از چادر ها را بر اساس کارایی و ویژگی های آنها انتخاب کنید.

ار مهمترین ویژگی ها و پارامتر های چادر ماشین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جنس محکم و طول عمر  چادر
  • وزن و سبک بودن چادر
  • میزان تنفس (برای اجازه دادن به خروج رطوبت)
  • چهار فصل بودن چادر ماشین (قابلیت استفاده در تمامی فصول)
  • ضد آب بودن چادر
  • مناسب برای جلوگیری از سرقت (چادر ضد سرقت)
  • مقاوم در برابر کپک زدگی، تابش فرابنفش و نور و گرمای خورشید، آلودگی های هوا، خراشیدگی و ضربه به بدنه ماشین، گرد و خاک، رنگ رفتگی، شرایط جوی مانند باد و باران و برف، و دیگر عوامل فیزیکی و محیطی

اگر از خودرو در برابر بسیاری از عوامل محیطی و فیزیکی حفاظت نشود، بعد از مدت کوتاهی به بدنه خودرو، آسیب جدی وارد خواهد شد. اما استفاده از چادر ماشین مناسب،  از وارد شدن آسیب های متعدد به پیکره خودرو جلوگیری می کند.

بهتر است برای هر مدل خودرو  چادر ماشین ضد سرقت مناسب تهیه کرد، ابعاد مدل های مختلف خودرو با یکدیگر متفاوت است و بهتر است برای پوشاندن کامل خودرو از چادر متناسب با ابعاد خودرو استفاده نمود و نمی توان هر چادری را برای هر مدل خودرویی استفاده نمود. در ارتباط با چادر ماشین ضد سرقت، نیز تنوع زیادی در رنگ و ابعاد وجود دارد، بنابراین صاحبان خودرو می توانند چادر مناسب مد نظر را در رنگ و کیفیت مناسب خریداری کنند.

از مطلب کابرد و جنس انواع پارچه چادر ماشین دیدن کنید!

چادر ماشین ضد آب و پارچه نانو و کاور

جنس چادر ماشین و تاثیر آن بر سلامت خودرو

دانستن مزایا و معایب انواع چادر خودرو می تواند راهنمای درستی برای انتخاب یک چادر مناسب برای شما باشد. اما یکی از مهمترین پارامتر های چادر ماشین که باید در نظر بگیرید جنس پارچه چادر ماشین می باشد.

اگر تصمیم به خرید یک چادر ماشین با جنس و الیاف پلاستیک دارید، دقت کنید که این چادر می تواند در جهت آسیب رساندن به خودروی شما عمل کند. هنگامی که در فصل گرم سال و در تابستان برای در امان ماندن وسیله ی نقلیه ی خود از نور تیز و داغ خورشید چادر ماشین را روی خودرو قرار می دهید، جنس و نوع الیاف این چادر پلاستیکی طوری گرما را به خود جذب می کند که فضای داخلی ماشین جهنم می شود و همچنین رنگ روی بدنه از شدت گرمای جذب شده در مدت کوتاهی فورا دچار آسیب های جدی می شود.

در نتیجه برای خرید چادر ماشین ضد سرقت شما باید به جنس های مرغوب و برندهای نام آشنا روی اوردید تا این عملکرد در جهت حفظ سلامت خودروی شما باشد و نه تشدید آسیب های وارده بر آن! زیرا پهن کردن و بلند کردن یک چادر ماشین نامرغوب نیز می تواند روی سطح ماشین خطوط مشخصی را ایجاد کند که بی شک باعث ضرر و افت ارزش خودروی شما می شود. در نتیجه شما علاوه بر در نظر گرفتن یک چادر برای خودروی خود لازم است به جنس آن حتی بیشتر هم توجه داشته باشید و در انتخاب نوع الیاف چادر دقت لازم را بعمل آورید. نساجی اسپادانا تولید کننده مرغوب ترین پارچه های برزنتی و چادر ماشین می تواند راهنمای شما در این زمینه باشد.

مزایای استفاده از چادر ماشین ضد سرقت

امروزه انواع مختلفی از چادر ماشین ضد سرقت علاوه بر محافظت خودرو در برابر آسیب های احتمالی، به گونه ای طراحی شده اند که سارق نتواند به آن دستبرد بزند و امنیت آن بیشتر است.

قابلیت های چادر ماشین ضد سرقت بسیار ویژه است. بعضی از انواع مدل های چادر ماشین ضد سرقت، ضد آب هستند. جنس پارچه بکار گرفته شده در ساخت چادر ماشین ضد سرقت، مقاومت خوبی در برابر آب دارد.

این چادر ها علاوه بر محافظت از خودرو، از کثیف شدن خودرو نیز جلوگیری میکند.

امروزه با زیادتر شدن آلودگی هوا، مشکلات بیشتری وجود دارد. بارش باران اسیدی، باعث وارد شدن آسیب به بدنه خودرو خواهد شد. بهترین راه برای مراقبت از خودرو، استفاده از چادر ضد آب خودرو  است.

انواع مختلفی از چادر ضد سرقت برای تمامی مدل های خودرو در دسترس است.

قیمت چادر ضد سرقت، در مقایسه با ویژگی های مطلوبی که انواع مختلفی از چادرها دارند، بسیار مناسب است.

چگونه با عرضه کننده و تولید کننده انواع پارچه چادر ماشین، پارچه ضدآب و  چادربرزنتی اسپادانا تماس بگیریم؟

نساجی اسپادانا بسیار قوی و حرفه ای در خاور میانه فعالیت کرده و شما برای سفارش و خرید انواع پارچه برزنت و پارچه ضدآب و نانو، پارچه چادر ماشین و غیره میتوانید از طریق قسمت تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با مشاوران نساجی اسپادانا اینجا کلیک کنید.

نوشته : اخبار و مقالات ، نویسنده: آوین نت

× چگونه می توانم کمکتان کنم ؟