درباره ما

خلاصه خدمات نساجی اسپادان به صورت زیر میباشد :

۱٫تولید کننده انواع پارچه های برزنتی ۱ لا نخ تا۶ لابرای مصارف صنعتی، کشاورزی، حمل ونقل، چادردوزی، پوشش، صنعت کیف و کفش، سایبان وخیمه، پوشش اتومبیل، روکش پالت، روکش کولر، رابط کانال کولر به کولر، تولیدیهای دستکش در رنگ بندی های مختلف و به صورت های موادی، چاپی، آهاری، خطی آماده ارایه به بازار میباشد.

تولید برزنت مقاوم به آب در عرض ۱ تا۲ متر با نام تجاری زاگرس (۳*۶)

۲٫تهیه چادر های سواری اعم از چادر های ضد آفتاب ,ضد گرد و غبار وضد آب با انواع پارچه های(پنبه ای، پلستر پنبه ای و روکش شده) و با نام های (طرح آلمانی، طرح بلژیکی، خطی و واتر) در سایز بندی های مختلف

۳٫توزیع انواع مشمعا و گونی (ایرانی وخارجی)

۴٫فروش انواع وسایل کمپین از جمله چادر های مسافرتی

معرفی شرکت

این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ به همت و همفکری تعدادی از مهندسین با سابقه و مجرب در زمینه تولید و تامین انواع پارچه های ضدآب ،ضدگردوغبار،ضد آفتاب وارد عرصه سازندگی درصنعت پارچه های برزنت پنبه ای کشورگردید.

باتوجه به سه دهه فعالیت وتجربه باعنایت خداوند متعال در نیمه دوم سال ۱۳۹۷ فاز اول با ظرفیت ۳۰۰هزارمترمربع به بهره برداری رسید. با توجه به توانمندی های این مجموعه، فازدوم به ظرفیت ۶۰۰ هزار مترمربع در دستور کار قرار دارد.

یادداشت مدیر عامل

بر کسی پوشیده نیست که توسعه صنعت و اقتصاد هر کشور یکی از مهترین عوامل حفظ استقلال و استحکام جایگاه آن در سطح منطقه و جهان می باشد. صنعت و تولید به عنوان مهمترین اجزای زیر ساخت توسعه اقتصادی کشوراست که به وسیله ی سرمایه انسانی  تخصص، خلاق و خرد محور هدایت گردد،که زمینه ساز اقتصادی تولید محور و بالندگی خواهد شد. به لطف عنایت خداوند متعال، هم اکنون دوره فعالیت هدفمند شرکت نساجی اسپادان بافت در عرصه تامین و تولید پارچه های خام وموادی به سه دهه رسیده است و حال مفتخریم که آوازه این شرکت به عنوان نمادی از اعتماد، کیفیت نوآوری و احترام به اصل مشتری مداری در سرتاسر ایران اسلامی پیچیده است. بدیهی است حفظ چنین اعتباری بدون برنامه محوری، تلاش مستمر، تعهد پذیری و خلاقیت امکان پذیر نمی باشد. ما با تکیه بر سوابق اجرایی و بر اساس ماموریت و چشم انداز سازمانی با افق ۱۴۱۴ و با رعایت استانداردهای داخلی و بین المللی، منطبق بر هویت ایرانی، چشم انداز آتی این شرکت را ترسیم کرده و با بکارگیری آخرین فناوری های نوین آماده ایم تا همچون گذشته در رشد و تعالی صنعت و اقتصاد کشور سهیم باشیم و تعهدات خود را برای تحقق این مهم به عالی ترین وجه به انجام رسانیم.

میثم سلیمانی راد
مدیر عامل
تاریخچه شرکت

سال ۱۳۷۰ - سال تاسیس

سرآغاز فعالیت این شرکت بعنوان یک واحد صنفی زیر نظر اتحادیه نساجی با نام نساجی اسپادان بافت بوده است شروعی که اساس آن بر پایه همفکری، همدلی و تلاش تعدادی از مهندسین و متخصصین بنا گردید.

مؤسس این شرکت به پشتوانه و با بهره گیری از تخصص و دانش فنی خود ، به سرعت در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته و در کوتاهترین زمان ممکن، خود را به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان پارچه در ایران معرفی نمودند 

سال ۱۳۸۷ - سال ورود به قلب نساجی

برای سامان بخشی و گسترش دامنه کسب و کار خود  برند تجاری زاگرس را به خود اختصاص داد.  

“شرکت صنایع نساجی اسپادان بافت” طی دوره فعالیت اش موفق به دریافت مجوز رسمی سازمان صنعت ومعدن همچنین ارائه خدمات بسیارمتمایز از نظر کیفی و مشتری مدارانه، به صدها خریدار گرامی کلان استانی و کشوری در بخش دولتی و خصوصی ارائه می دهد

سال ۱۳۹۴ - سال تصمیم گیری جهت ورود به عرصه تکمیل

با رشد چشمگیر و سرعت گسترش خدمات شرکت به مشتریان خود، اعضای هیات مدیره در سال ۱۳۹۴ تصمیم به ایجاد و راه اندازی تکمیل پارچه های خام گرفتند.

سال ۱۳۹۸ - سال افزایش ظرفیت کارخانه به ۳۰۰ هزار متر در سال

با بهره برداری خط تولید دوم ” صنایع نساجی اسپادان بافت” در نیمه فصل زمستان سال ۱۳۹۸ امکان تنوع بخشیدن به محصولات این کارخانه و تولید همزمان صد ها نوع بافت پارچه در این شرکت به صورت همزمان مقدور گردید

بیانیه ماموریت و سند چشم انداز

ما یک شرکت تولیدی بازرگانی پویا در زمینه محصولات نساجی در ایران می باشیم. قریب به سه دهه فعالیت ما را بر آن داشته است تا با به کارگیری روش‌های نوین، همواره در حال تحول در کسب و کار خود باشیم. ارزش‌های بنیادی ما، جلب رضایت خداوند متعال، پایبندی به اصول اخلاقی و انجام وظایف خود در قبال جامعه بوده و در این راستا، بسط آرامش فردی درون و برون‌سازمانی، افزایش ارزش شرکت نزد مشتریان، تامین کنندگان، کارکنان و سهامداران و الگو شدن برای کسب روزی حلال با بالاترین درجه اثربخشی و پیشرفت بشریت به عنوان اهداف بنیادی ما می‌باشد.

ماموریت سازمانی ما ایجاد یک شرکت هلدینگ داخلی و خارجی است. در این مسیر ما توانایی های سازمان های بزرگ را کسب و چابکی یک سازمان کوچک را حفظ خواهیم نمود، به نحوی که به یکی از قدرتمند ترین و برترین برندهای منطقه خاورمیانه در کسب و کارهای خود تبدیل شویم. در راستای تحقق توسعه پایدار با صیانت از سرمایه های انسانی خلاق و نوآور، استفاده از فناوری‌های نوین و تمام الکترونیک، ارائه محصولات و خدمات بی نظیر و همچنین با عزم و اراده ای فولادین، برای ما هیچ غیر ممکنی وجود ندارد و مطمئناً آن چه را می‌خواهیم می‌توانیم.

صنایع نساجی اسپادان بافت